ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. На свято Миколая активісти УНП завітали з подарунками до хоспісу

19 грудня, в день Святого Миколая, активісти Української народної партії завітали до івано-франківської лікарні для надання медичної допомоги невиліковним хворим і передали пацієнтам та медперсоналу речі першої необхідності, потрібні в їхньому щоденному побуті.

Хоспісу подарували утилізатор одноразових голок, а також ліки, постільну білизну, засоби гігієни, продукти харчування та інші речі, придбані за кошти голови Івано-франківської обласної організації УНП Віктора АНУШКЕВИЧУСА та інших небайдужих членів партії. Вручили подарунки член Центрального проводу УНП Дмитро ЧУЙКО та заступник голови обласної організації партії Ярослав СВЕЛЕБА.

«УНП свято шанує національні традиції, - говорить Ярослав СВЕЛЕБА, - а тому хоче, щоб у кожну українську родину увійшло це гарне свято. Але не в кожного хворого, який перебуває в хоспісі, є родина, тому ми вирішили подарувати таким людям частинку свята й тепла».

«Вибираючи подарунки для хоспісу, ми дізналися, що для закладу такого типу існує чіткий перелік засобів та препаратів для використання, визначений МОЗом України, а тому пошуки необхідного були не з легких», - розповів Дмитро ЧУЙКО та пообіцяв подарувати лікарні ще один утилізатор голок, адже це одна з найнеобхідніших речей для закладу, де перебувають хворі із зараженням крові.

Івано-франківський хоспіс, розрахований на 30 місць, працює вже 15 років. На сьогодні тут перебуває 36 пацієнтів, а подарунки від УНП, особливо голковий деструктор, за словами головного лікаря закладу Людмили АНДРІЇШИН, є надзвичайно доречними, бо наприкінці року кошти з бюджету вже не надходять.

Івано-франківська область, УНП

Читайте також: