День Соборності України в Криму

В цей засмучений, від п’ятьох активістів Євромайдану, день зібралися близько 200 активістів, зокрема представники Кримської організацій Української Народної Партії.

Мітинг розпочався з вшанування загиблих героїв на Євромайдані хвилиною мовчання. Потім лунав державний гімн України. Учасники події визнали, що нинішнє свято відбувається в умовах "безпредельного" тиску бандитської влади на український народ, який прагне до європейських демократичних цінностей.

Голова Кримської організації Української Народної партії Олег Фомушкін заявив: «У той час, коли Янукович вдався до вбивства людей ми маємо по-справжньому об’єднатися аби не дозволили панувати на нашій багатостраждальній землі бандитам-людожерам. Прокинься, Україно! Банду геть!, що руйнує державу та нищить український народ!»

На заході було зібрано кошти для відправки активістів на Київський Євромайдан. День Соборності також відзначали у Севастополі, Євпаторії, Джанкої та Керчі.

Так голова кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що «Ніхто не зупинить українську націю, а разом з нею і кримськотатарський народ, в їхньому прагненні до свободи».

Новини з областей, Крим

Читайте також: