День пам’яті Героїв Крут в Криму

29 січня в Сімферополі біля пам’ятника Тарасові Шевченку представники Української Народної Партії провели мітинг та покладання квітів на честь Героїв Крут.

      У своїх виступах активісти висловили свою небайдужість до подій, що пов’язані з вбивством  людей, які відстоюють свободу своєї Батьківщини, вони всі є героями України.

     У своїй промові голова Кримської організації Української Народної Партії Олег Фомушкін пригорнув увагу на агонію влади, що заварює бетонними блоками ОДА, особливо вражає факт жорстокого побиття прихильників Януковича з Севастополя  при наближені їх до Києва, помилково бо прийняли їх за активістів Євромайдану.

     «У цей день близько трьох сотень українських юних героїв вступили у нерівний бій з п’ятитисячним професійним військом Муравйова та ціною власного життя затримали наступ армії на два дні. Того дня перед стратою 27 патріотів червони бандити нещадно знущалися над ними. Схожу ситуацію спостегаємо нині, коли загони звірів-беркутівців також знущаються над патріотами перед відправкою їх до відділків міліції. Тому всі вони понесуть конкретну відповідальність за свої дії.» 

    Учасники заходу звернулися до кримської влади з вимогою припинити провокації з боку влади й проросійських організацій та прийняти всі заходи для врегулювання громадсько-політичної ситуації  в Криму.

{youtube}Tjlbvg9stuY{/youtube}

Новини з областей, Крим

Читайте також: