ЧЕРКАЩИНА. УНП спільно з опозицією протестувала проти продажу землі

17 листопада Черкаська  обласна організація  Української народної  партії узяла участь  у акції протесту  об’єднаних опозиційних  сил проти розгляду у Верховній Раді Закону про ринок землі.

На Театральній площі Черкас зібралося більш ніж сотня активістів Української народної партії, «Свободи», «Фронту Змін», громадських організацій. В агітаційних наметах партійці збирали підписи проти Президента ЯНУКОВИЧА та за відставку черкаського мера Сергія ОДАРИЧА та губернатора Сергія ТУЛУБА.

«Українська земля – останнє що залишилося в нас. Перетворення землі на товар – це перетворення на товар і людей, котрі її обробляють.» - зазначив у виступі голова Черкаської ОО УНП Леонід ДАЦЕНКО.

Учасники  мітингу підтримали звернення до депутатів Верховної, обласної та міської  рад, де зокрема йдуть вимоги: зняти  з розгляду ВР усі законопроекти, що стосуються торгівлі українською  землею; припинити адміністративну  протидію ініціативам провести всеукраїнський референдум про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення.

 

УНП, Черкаська область

Читайте також: