Активісти Луганської УНП спілкувалася з українською поетесою Антоніною ЛИСТОПАД

Активісти Луганської УНП спілкувалася з відомою українською поетесою Антоніною ЛИСТОПАД, чий авторський вечір відбувся днями в Українсько-канадському центрі «Відродження». Епіграфом вечора стали рядки з віршів поетеси: «Любіть Україну, не просто любіть - самі Україною станьте!».

Партійці узнали, що їх землячку - поетесу з Краснодона Антоніну ЛИСТОПАД - називають однією з найяскравіших українських майстринь поетичного слова.

«Поезія Антоні ЛИСТОПАД немовби вишита на полотні духовності - усі її вірші пройняті любов'ю до України, до Бога», - вважають представників УНП.

«Не можна любити Україну лише трохи  чи наполовину, - впевнена поетеса. - До України або є Любов, або її немає».

На своєму авторському вечорі Антоніна ЛИСТОПАД презентувала поетичну збірку«Соловки», з болем розповідала, що спонукало її до написання тих чи інших віршів чи окремих рядків.

Книгу поезій Антоніни ЛИСТОПАД «Соловки», яку вона писала 105 днів,   ще називають поетичною епопеєю, реквіємом України, негаснучою свічкою по соловецьких в'язнях. Адже Україна на Соловках - це наша незагоєна рана, це наші не знайдені ще могили, це мощі Святого Петра Калнишевського, великомученика, канонізованого в 2008 році разом із Ярославом Мудрим.

Довідка. Антоніна Листопад (справжнє ім'я - Антоніна Іванівна Нікітіна) - член Спілки письменників України, лауреат премії імені Василя Стуса (1993) та Олени Пчілки (1996). Автор тринадцяти виданих та, напевне, стільки ж ще не виданих, що лежать у рукописах, книжок, має численні поетичні та публіцистичні твори в часописах України, Канади, США, Австралії. Є Дипломантом Інституту Маркіяна Шашкевича (Вінніпег, Канада) за написання молодіжних сценок про Маркіяна Шашкевича (1994), Дипломантом шевченківського конкурсу за твір «Лицарська Голгота», організатор українського культурного центру «Калина» в Краснодоні Луганської області, де від 1968 року живе й працює, за фахом - лікар-невропатолог.

 

УНП, Життя партії, Луганська область

Читайте також: