Заява УНП щодо подій на сході України

Події, що відбулися в східних областях України 6 – 7 квітня, стали черговим випробуванням на професійну придатність постмайданної української влади. Призначені за сумнозвісним квотним принципом керівники силових структур вчергове закликали до спокою і гарантували безпроблемне вирішення ситуації. Проте знову виявилися неготовими до захисту державного суверенітету і цілісності України.

Захоплення адміністративних будівель та зброї, проголошення так званої «Донецької республіки» та її «входження» до складу Російської Федерації стало можливим лише через кричущу бездіяльність та безвідповідальність силовиків як у Києві, так і на місцях. В областях, де відсутня підтримка населенням ідеї сепаратизму і розколу України, не було організовано жодного опору діям місцевих найманців і російських спецслужб.

Керована з владних кабінетів сусідньої держави операція з руйнування України виглядає цілком узгодженою з керівництвом нашої країни. Ми не побачили адекватних дій у відповідь, не почули про жодні плани і наміри української влади, які б могли стати гідним опором окупантам і їх поплічникам в Україні. Розраховуючи на допомогу ззовні, маємо усвідомлювати, що ніхто не буде захищати країну, яка не захищається сама.

Закликаємо всі українські патріотичні сили східних областей негайно об’єднатися для тиску на владу і відстоювання територіальної цілісності України. Вимагаємо від владних інституцій почати діяти і довести, що в державі є влада, здатна протистояти зовнішній агресії і внутрішнім провокаторам.

УНП

Читайте також: