За плечами Майдану Народний рух України дерибанить майно Української Народної Партії

Заступник голови Львівської крайової організації НРУ Михайло Баляс вирішив подарувати (за договором дарування) два офіси голові Львівської крайової організації НРУ Андрію Корнату. І все б нічого, якби вони не належали Українській Народній Партії на правах власності. Це приміщення управи по вул. Шота Руставелі, 2, що є юридичною адресою обласної організації, та приміщення по вул. Володимира Великого, 40

У Секретаріаті УНП це підтвердили, і заявили, що такі дії рухівців - не лише протизаконні, а й схожі на умисні неправомірні дії. Голова Секретаріату УНП Юрій Ширко заявив, що рухівцям запропоновано добровільно розірвати договір дарування з метою позасудового врегулювання конфлікту. Адже у 2010 році Львівська Крайова організація НРУ була позбавлена свого офісу за аналогічною схемою. Але тоді рухівці відсудили приміщення. Тож вони прекрасно знають, що закон повністю на боці УНП. Чому ж тоді лідери Львівського НРУ, у час народного спротиву, знаходять можливість явно незаконно присвоювати майно своїх побратимів?

Михайло Баляс — колишній голова Львівської обласної організації УНП. Але його членство в УНП припинено через його перехід до іншої партії і він позбавлений повноважень вчиняти юридичні дії від імені ЛОО УНП. Про це знав і Андрій Корнат голова Львівської обласної організації НРУ, адже Баляс був обраний його заступником. А відповідно до закону не можна належати одночасно до двох партій.

Обоє також знали, що з метою обрання нового легітимного керівництва Львівської обласної організації УНП, Центральний провід УНП створив оргкомітет з підготовки позачергової виборчої конференції організації, і з листопада минулого року, оргкомітет здійснює поточне керівництво Львівською обласною організацією. Про це повідомлено реєстраційну службу ГУ юстиції Львівської області, якою видано відповідний наказ.

«Відтак двоє чільників Народного руху України свідомо пішли на порушення закону» - заявили в секретаріаті УНП.

Життя партії

Читайте також: