За мовну політику Закарпатська УНП втратила домен

Адміністрація сервісу mylivepagе заблокувала доменне ім’я zakarpattya-unp.org, яке належало Закарпатській обласній організації Української народної партії. В УНП припускають, що втрата домену пов’язана з наповненням сайту матеріалами на захист української мови, які могли дратувати російських власників сервісу.

Керівництво закарпатської УНП обурене, оскільки за домен сплатили вчасно і, більше того, на рік уперед. «Ми написали десятки листів у службу підтримки, сплинув місяць, алежодної реакції у відповідь не дочекались, - розповідають в організації. - Наразі ми проводимо розслідування через банківську систему».

«Домен було заблоковано одразу після публікації матеріалів про законопроект Колесніченка-Ківалова, яким Кремль здійснює давню мрію – розлам України по Дніпру, а такожнизки публікацій та коментарів на захист української мови, - таке припущення зробив голова Закарпатської обласної організації УНП Іван ГАБОР, коли стало відомо, що сервіс mylivepage зареєстрований у Новосибірську (Росія) паном ІГУМНОВИМ. - Саме контент, який роздратував російських власників сервісу, був підставою для блокування домену та повного ігнорування наших звернень як до служби підтримки, так і на інші адреси сервісу».

Обираючи шість років тому mylivepagе, представники УНП не сумнівалися в  його надійності, адже його сервери знаходяться в Бельгії.

Наразі інформація з партійного сайту зберігається та доступна за адресою: http://uzghorod-unp1.mylivepage.com/. Керівництво Закарпатської УНП розпочало пошук національного хостингу, проте остерігається, що українська влада також може розпочати репресії, блокуючи неугодні домени.

УНП, Новини з областей, Закарпатська область

Читайте також: