Віктор Анушкевичус: "Сьогоднішня пасивність завтра може обернутися бідою"

В Івано-Франківську на площі Ринок відбулися урочистості з нагоди 352-ої річниці заснування міста. І, хоча усі концертні заходи відмінені у зв’язку з трагічними подіями в Одесі, проте деякі традиційні речі у програмі залишились.

Мешканців та гостей міста з балкону ратуші привітав міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. У своєму зверненні до громади він подякував усім мешканцям міста за активність та небайдужість під час останніх подій Революції Гідності, особливо молоді, яка стала рушійною силою протесту, та наголосив на скромному відзначенні чергової річниці заснування міста. Міський голова та присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в останні тижні в Одесі та інших містах Сходу та Півдня України.
- Сьогодні час рішучих дій, сьогодні нам усім як ніколи потрібна єдність, яку демонстрували іванофранківці протягом усього часу Майдану. Я закликаю всіх мешканців міста проявити активність, прийти на вибори 25 травня і проголосувати, за кого – це вже вибір кожного з вас. Не забувайте, сьогоднішня пасивність завтра може обернутися бідою», — зазначив міський голова Віктор Анушкевичус.

Новини з областей

Читайте також: