Валентин ТКАЛИЧ: Партія регіонів не тільки приватизувала підприємства, але і волевиявлення робітників

«Партія регіонів намагається приватизувати волевиявлення робітників», - так голова Луганської обласної організації УНП Валентин ТКАЛИЧ прокоментував звільнення з роботи воїна-інтернаціоналіста Юрія Моспанюка за те, що він відмовився підписувати «відозву на підтримку російської як другої державної».

 

Як виявилося, керівництво фірми «Престо» і її засновник є членами Партії регіонів, а один з низ навіть депутатом райради від ПР. Тому, за словами гендиректора компанії, на підприємстві є первинна організація Партії регіонів. А оскільки вона є, то співробітникам пропонують підписати «відозву». Але хто не хоче, зазначив гендиректор, той може відмовитися. Але насправді афганця звільнили у той же день.

«Градус нетерпимості до всього українського на Луганщині досяг критичної відмітки», - вважає ТКАЛИЧ. На переконання представника УНП, «відповідний посил ненависті до всього українського йде саме від депутатів провладної партії всіх рівнів, що й було підтверджено на позачерговій сесії Луганської облради».

 

Новини з областей

Читайте також: