В УНП назвали рішення Конгресу США щодо боргового ліміту «останнім шансом для України»

«Рішення конгресу США щодо боргового ліміту - останній шанс для України швидкими темпами перебудувати економіку України, створивши сильне внутрішнє виробництво і споживання», - вважає експерт з економічних питань, член Центрального Проводу Української народної партії Борис КУШНІРУК. Утім, він називає уникнення штатами технічного дефолту «лише коротким відтермінуванням».

«Глобальна економіка починає дедалі частіше давати збої. Розуміючи це, сьогодні багато країн, наприклад Бразилія, Індія, Китай, підвищують увагу саме до внутрішнього ринку. Зокрема, Китай підвищив експортне мито на багато видів своєї продукції, а керівництво цієї країни прийняло рішення про розвиток економіки внутрішніх регіонів і розвиток споживання на внутрішніх ринках», - розповідає КУШНІРУК. Він також наголошує, що «сьогодні навіть США планує запровадити нову програму повернення коштів з офшорів. При цьому усі амністовані кошти з пільговим оподаткуванням можуть інвестуватися виключно у виробничі сфери».

Він радить Україні також повернутися до стратегії "виробляй" та "купуй" українське, оскільки інакше при кожній нестандартній ситуації у США, ЄС чи Китаї, ми змушені будемо чекати «з моря погоди», не маючи жодної можливості рятуватися.

УНП, Новини з областей

Читайте також: