В Делятині пройшли заняття Школи молодого політика

21-22 квітня  у селищі Делятин Івано-Франківської області за підтримки Української народної партії проходили заняття Школи молодого політика. Участь у даному проекті взяли активісти різноманітних громадських організацій та представники політичних партій. Оскільки тренінг був регіональним, то учасники прибули з цілого західного регіону - Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської областей.

Учасники даного тренінгу мали змогу познайомитись із новими цікавими людьми, дізнатись більше про політичну систему України, її організацію та реалії сьогодення, а також ознайомитись із різними видами дій для захисту суспільних інтересів.

Як зазначила  ініціатор даного заходу, економіст  член Центрального проводу УНП Наталя Погожева – основною метою тренінгу є надання можливості для спілкування між його учасниками, адже всі вони із різних областей. Крім того всі молоді люди отримують ґрунтовні знання про політичний устрій та політичну систему нашої держави.

Проте найважливіше, зі слів пані Наталії – це підготовка нових кадрів для керівництва держави, щоб ці молоді люди в подальшому могли здійснити зміну поколінь, та своїми реформаторськими вчинками змінили весь той совковий бюрократичний апарат, котрий міцно засів у всіх ешелонах нашої сучасної влади.

Даний тренінг  проводиться вдруге по Україні –  говорить його співорганізатор голова управи Івано-Франківської обласної організації  Української народної партії Дмитро Чуйко. Перший проходив восени у Вінницькій області і був зорганізований для молодіжних активістів центрального регіону. Після проведення даного заходу на Прикарпатті також плануються семінари для молодих людей з півночі, сходу та півдня нашої країни. Важливим і визначальним фактором для активістів, котрі приймають участь у даних тренінгах є можливість підняти свій рівень політичної культури, що згодом може стати визначальним у виборах 2012 року.

 

Життя партії

Читайте також: