„УНП закликає захистити одеський телеканал і право громадян на отримання об'єктивної інформації

Захистити телеканал „Круг” та право громадян на отримання об'єктивної інформації вимагає від народних депутатів та відповідальних за це питання у державі осіб Одеська обласна організація Української народної партії. На переконання голови Одеської УНП Андрія КАРПЕНКА, „"сьогодні остаточно припинили трансляцію телеканалу "Круг".

"Чого ще можна чекати від злодійкуватої влади, яка як вогню боїться правди. Ми вже наслухались про безліч кримінальних справ які відкриті на чиновників що оточують нинішнього мера і, гадаю, що це не кінець", - переконаний КАРПЕНКО. Він зазначив, що "тому влада й не дають нормально працювати чесним і об'єктивним журналістам. Бояться. "Держать и не пущать" - їх гасло".

КАРПЕНКО переконаний, що "громадськість не повинна залишити без уваги таке неподобство, як закриття каналу". "Кожен громадянин, кому важлива демократія в Україні, повинен зрозуміти що це не просто "наїзд" на опозиційний канал. Це наступ на конституційне право українців вільно отримувати інформацію", - сказав голова Одеської УНП.

З оглядом на це, КАРПЕНКО закликає разом з каналом захистити і право українців отримувати об'єктивну інформацію з різних джерел.

УНП, Одеська область

Читайте також: