УНП закликає українців висловити недовіру ВР через Конституційний переворот

Вдатися до мирних акцій громадянської непокори аж до перекриття шляхів і блокування державних установ окрім тих, які безпосередньо пов’язані із гарантуванням порядку і безпеки (МНС, МВС, Пожежна охорона, лікарні тощо) закликає громадян Українська народна партія у зв’язку із прийняттям Верховною радою закону про засади мовної політики. Про це йдеться у Заяві, прийнятій Правлінням УНП.

 

Правління закликало також депутатів усіх рівнів - членів УНП - терміново ініціювати засідання місцевих рад щодо висловлення недовіри діям антиукраїнської більшості Верховної Ради України.

„Парламентська більшість проголосувала законопроект всупереч Конституції, законам України та з грубими порушеннями регламенту”, - заявляють представники УНП. Вони наголошують в Заяві, що “питання української мови в Україні носить принциповий характер: не буде рідної мови – не буде держави”.

В Заяві наголошується, що парламентська більшість продемонструвала свою антиукраїнську суть: фактично здійснила Конституційний переворот у парламенті. „Зараз настала саме та ситуація, коли потрібні рішучі дії народу для збереження суверенітету і незалежності”, - підсумовують представники УНП.

УНП

Читайте також: