УНП закликає Президента врятувати Софію Київську

Українська  народна партія звертається  до Президента України  Віктора ЯНУКОВИЧА, як першої особи держави  та гаранта Конституції, з вимогою заблокувати  рішення Київської  міської ради щодо дозволу на забудову території біля стін Софії Київської. З цією заявою виступив заступник голови УНП, голова управи Київської міської організації УНП Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

Він наголосив: «УНП вже звернулася до столичної прокуратури з вимогою перевірити відповідність волевиявлення сесії Київської міської ради (щодо дозволу на забудову біля Софії Київської) чинному законодавству України, та при виявленні порушень – внести протест на рішення. Однак, відповідь на дане звернення має прийти у десятиденний термін, тобто можна банально запізнитися».


«Рішення  Київради виглядає цинічним блюзнірством, адже нещодавно Київрада святкувала 1000-річчя цієї памятки, а вчорашнім  своїм рішенням поставила її на межу знищення», - наголосив ШОВКОШИТНИЙ. Окрім того, представник УНП висловив побоювання, що «вже в найближчі дні ЮНЕСКО підніме питання про припинення співпраці з Україною та виключить українські об’єкти з переліку всесвітньої спадщини».


Зважаючи  на це, «УНП звертається до єдиної людини, яка може вже сьогодні зупинити беззаконня та зберегти Софію Київську для прийдешніх поколінь - до Президента України з вимогою накласти вето на рішення Київради поки столична прокуратура не опротестує його в судовому порядку», - підсумував Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

УНП, Київ

Читайте також: