УНП закликає підприємства України наслідувати приклад «Укрпива»

Українська народна партія закликає всі підприємства України наслідувати приклад корпорації «Укрпиво» - відмовитися використовувати недержавні мови у власному виробництві, в тому числі й на етикетках виготовлених товарів. З цією пропозицією виступив народний депутат, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК.

 

За його словами, це буде найкраща відповідь справжнього українського бізнесу українофобам Верховної Ради України. Так політик прокоментував протест корпорації «Укрпиво», що об'єднує одних з найбільших виробників пива України, таких як Славутич, Рогань, Оболонь тощо, проти змін до мовного законодавства України, відповідно яких інформація на етикетках повинна містити інформацію як на державній, так і на «регіональних» мовах.

«Всі підприємці - члени Української народної партії готові навіть у судовому порядку відстоювати право використовувати у власному бізнесі виключно державну українську мову. Тому, дуже позитивно, що позицію нашої партії підтримали не лише українські підприємства, а й представники великих транснаціональних корпорацій», - підкреслив народний депутат.

Він наголосив, що «бойкот мовного законопроекту КОЛЕСНІЧЕНКА-КІВАЛОВА зі боку українського малого, середнього та великого бізнесу в черговий раз підтверджує, що, як і у випадку з Податковим кодексом, громадяни, які заробляють на себе самі, формують державний та місцеві бюджети, створюють робочі місця можуть стати справжньою рушійною силою, яка здатна зупинити процес нищення української державності».

«Однак, дуже важливо, щоб і громадяни України підтримали цю ініціативу українського бізнесу», - підсумував Ярослав ДЖОДЖИК.

УНП, Новини з областей

Читайте також: