УНП вимагає розпустити фракцію УНП у Львівській обласній раді

«Впродовж 2010-2013 років фракція УНП у Львівській обласній раді, сформована з депутатів-мажоритарників, (які не є членами УНП і представляють Буський, Городоцький, Золочівськй, Стрийський райони та м. Моршин) займала угодовську до діючого режиму позицію, за три роки роботи не оголосивши жодної політичної заяви з приводу подій у регіоні чи державі, жодної політичної позиції ЛОО УНП за керівництва Богдана Козака та Михайла Баляса, фактично перетворивши УНП у колаборантів режиму та сателітів Партії Регіонів.

Більшість членів фракції саботували ключові сесійні засідання щодо важливих питань, зокрема, винесення недовіри очільникам Януковича на Львівщині – Цимбалюку, Костюку і Салу», – пояснюють у Львівській обласній організації.

У лютому 2014 року новообраний керівник Львівської обласної організації УНП Ольга Давид, Провід ЛОО УНП звернулися до депутатів з фракції УНП у ЛОР із проханням визначитись із своєю політичною позицією, проте  не отримали жодної відповіді. А 18 лютого 2014 у черговий раз більшість депутатів фракції знову саботували засідання Львівської облради і не взяли участь у голосуванні за недовіру О.Салу.

«Вимагаємо від депутатів фракції негайно вжити заходів до розпуску фракції УНП, як такої, що не має жодного відношення до Української народної партії, а її членами, за інформацією у засобах масової інформації, є представники, зокрема, Української республіканської партії, які і повинні розділити політичну відповідальність за своїх однопартійців», – заявила Ольга Давид.

Львівська область, УНП, Життя партії

Читайте також: