УНП вітає повернення Росії представника її "знахабнілої козацької агентури"

«Депортований з території України  Віталій Храмов є, на мою думку, типовим  представником російських спецслужб», – так  голова Кримської  організації Української  народної партії Олег ФОМУШКІН охарактеризував інформацію про видворення до Росії Віталія Храмова, який називав себе «старійшиною козачої сотні «Соболь».

За  словами політика, «Увечері 13 вересня 2011р. Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим  на підставі документів, що надані СБУ, виніс постанову про негайне примусове видворення Віталія Храмова за межі України із забороною в’їзду до країни протягом 5 років, «зважаючи на скоєння ним дій, що грубо порушують законодавство України».

«Віталія Храмова  можна вважати типовим представником російських спецслужб. Доволі часто через проросійські ЗМІ закидаються заклики, що Чорноморський флот РФ є запорукою стабільності в Севастополі та Криму, проте для свого подальшого перебування, не сплачуючи орендну плату, потрібна дестабілізація., - розповідає Олег ФОМУШКІН - тому і створюють такі ситуації ось такі козачки, активно працюючи на розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі».

«Крім того так званий «отаман козачої сотні «Соболь» ХРАМОВ був організатором провокаційних масових акцій, що призводили до масових порушень громадського порядку і фізичних зіткнень зі співробітниками міліції. Слід замислитися - хто надав гроші на такі провокації ?  Однозначно, що це не українська «регіональна» влада і не її опозиція. Тому не виникає ніякого сумніву в активності прокремлівських очільників», - зазначив представник УНП.

«Знахабніла козацька агентура  замахнулася в своїх образах навіть на чинну владу, яка піддавала справедливої критиці дії «Соболиного» керманича. Так, покійний голова ради міністрів АРК Василь Джарти називав їх "провокаторами, що хочуть створити на території Криму нестабільну міжнаціональну ситуацію". Проте замість того, щоб відправити злочинця за грати, його, мабуть, в догоду «старшому брату», випустили на «вільні хліба», – підсумував  Олег ФОМУШКІН.

УНП

Читайте також: