УНП вимагає зняти з реєстрації «вбивчий» для селян законопроект «Про внутрішню торгівлю»

Українська Народна Партія вимагає зняти з розгляду законопроект "Про внутрішню торгівлю" (№ 9443), оскільки він надає чиновникам можливість «ручного» керування економікою та суттєво погіршує умови для діяльності малих підприємців, фермерів і селян-одноосібників. Про це йдеться у відповідній Заяві, прийнятій на засіданні Правління УНП.

«В разі прийняття законопроекту, десятки тисяч селян-одноосібників втратять доходи через заборону торгівлі м’ясом, молоком та молокопродуктами в інших місцях, крім магазинів та ринків», – попереджає УНП.

Партійці переконані, що «враховуючи майже 50-відсотковий рівень безробіття у сільській місцевості, це збільшить чергу людей, які потребують соціальної допомоги». Окрім того, «вбивши» малих виробників, а разом з ними і конкуренцію, законопроект призведе до суттєвого зростання цін на продовольство для пересічних українців».

Тож УНП закликала владу припинити гратися з нормами Податкового кодексу. «Встановлено вичерпний перелік умов, у відповідності з якими підприємці-фізичні особи мають право обрати спрощену або загальну систему оподаткування. І визначальним при цьому має бути обсяг річного обороту підприємця, а не площа торгівельного приміщення», – підсумували партійці.

УНП

Читайте також: