УНП вимагає виділити кошти на розширення Музею Голодомору

Українська народна партія вимагає закласти в державний бюджет 2012 року кошти на будівництво 2-ї черги комплексу Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні», що складатиметься з окремої будівлі музею.

З цією завою виступив член Правління УНП Володимир СТУПАК. Так політик прокоментував заяву директора музею Віктора ДІДЕНКА, що є нагальна потреба в розширенні «Меморіалу пам’яті жертв голодоморів в Україні».

За його словами, ще під час відкриття Музею Голодомору як меморіального комплексу було передбачено його розширення повноцінною музейною спорудою та створений відповідний проект.

«Сьогодні Музей складається з меморіальної частини (Свіча пам'яті, скульптура дівчинки з колосками в руках на площі Пам'яті, оточеній жорнами, Янголи при вході до меморіалу, Алея «чорних дощок» та калиновий гай) та Зали пам'яті, що фактично виконує функцію музею, однак для цього не передбачена», – сказав СТУПАК, додавши, що «музей навіть не має достатнього місця для зберігання унікальних експонатів, зокрема для експонування подарованої музею колекції картин «Розгойдані дзвони пам'яті».

 

УНП

Читайте також: