УНП вимагає від Табачника додати 22 млн. грн. на ЗНО

Українська народна партія вимагає в Кабінету Міністрів негайно профінансувати у повному обсязі Український центр оцінювання якості освіти, що відповідає за проведення Зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників. З цією заявою виступив член Правління УНП Володимир СТУПАК.

Так політик прокоментував заяву директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірина ЗАЙЦЕВОЇ, що для проведення тестування у 2012 році бракуватиме 22 млн. грн.

СТУПАК переконаний, що недофінансування незалежного тестування – це черговий спецпроект Дмитра ТАБАЧНИКА аби зовсім скасувати ЗНО. «Міносвіти хоче застосувати фінансовий фактор, щоб банально позбавити працівників Українського центру оцінювання якості освіти вдосконалювати процедуру ЗНО», – вважає член Правління УНП, додавши, що «навмисно створюється стереотип недосконалості ЗНО та необхідності його скасування».

«Після введення незалежного тестування вперше було дотримано гарантоване Конституцією право вільного доступу до вищої освіту, бо від повного фінансування тестування напряму залежить його якість, відсутність зловживань та порушень», – переконаний він.

СТУПАК також наголосив, що «Міносвіти регулярно критикує програму ЗНО за недосконалість, однак при цьому позбавляє Український центр оцінювання якості освіти необхідних коштів для його покращення».

«Таким чином, Дмитро ТАБАЧНИК намагається остаточно ліквідувати ЗНО і повернути корупційні схеми у вступний процес», – підсумував Володимир СТУПАК.

УНП

Читайте також: