УНП вимагає від КОСТУСЄВА особисто відповісти за «свою команду»

Якщо у судовому порядку буде доведена вина віце-мера Одеси в організації злочинної групи, щоб отримати хабар в особливо великих розмірах, міський голова Олексій Костусєв зобов’язаний самостійно подати у відставку і залишити Одесу. В цьому переконаний голова Одеської обласної організації Української народної партії Андрій КАРПЕНКО.

За його словами, «КОТУСЄВ особисто представляв віце-мера Ільченка із словами «моя команда» і «кожен за всіх і всі за одного», тому повинен понести особисту відповідальність за дії «своєї команди»».

«Окрім того, УНП звертається до органів прокуратури з проханням перевірити причетність міського голови Одеси Олексія КОСТУСЄВА до діяльності групи під керівництвом його першого заступника», – сказав КАРПЕНКО, підкресливши, що «як свідчить практика роботи міських адміністрацій, віце-мер узгоджує практично всі свої дії із безпосереднім начальником, а міський голова завжди особисто візує план роботи свого заступника».

КАРПЕНКО переконаний, що «навіть у разі відмови йти у відставку, КОСТУСЄВ повинен бути тимчасово відсторонений від займаною посади». «В такому разі він не заважати слідству доки не буде завершена справа про злочинну діяльність «його команди» та доведена причетність або непричетність мера до злочинів його заступника», - підсумував Андрій КАРПЕНКО.

УНП, Новини з областей

Читайте також: