УНП вимагає порушити кримінальну справу за «регіональну дискримінацію» студентів

«Порушити кримінальну справу за фактом запровадження Міністерством освіти і науки, молоді та спорту «регіональної дискримінації» студентів під час розподілу бюджетних коштів для виплати стипендій», – вимагає Українська народна партія. Про це повідомив член Правління УНП Володимир СТУПАК, коментуючи рішення Міносвіти про суттєве – на третину – зменшення стипендії для студентів Львівського Національного Університету імені Івана Франка.

СТУПАК вважає, що дії міністра підпадають під статтю 161 Кримінального кодексу «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань», а причина таких дій спроба, «незаконними фінансовими санкціями зупинити «антитабачний рух».

«Скорочення стипендій львівським студентам є частиною непримиренної боротьби ТАБАЧНИКА проти Галичини та галичан, що почалася ще у 2008 році, коли він заявив що «галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане», – підкреслив політик.

З огляду на це, УНП вимагає оцінити дії Міністра освіти відповідно до діючого кримінального законодавства. І нагадує обіцянку Президента України, що на лаві підсудних опиняться й представники діючого уряду, якщо буде доведено їх протизаконні дії.

УНП

Читайте також: