УНП в Миколаєві пропонує назвати вулицю на честь «Героїв 79-ої бригади»

З пропозицією щодо зміни назви вулиці імені одного з засновників комуністичної партії Німеччини Карла Лібкнехта на вулицю «Героїв 79-ої бригади» на честь бійців миколаївської 79-ої окремої аеромобільної бригади, які «ціною власного життя захищають нашу країну, місто, нас, наших батьків і дітей від загарбників», до міського голови Юрія Гранатурова та депутатів міськради Миколаєва звернувся за дорученням Миколаївської обласної організації Української Народної Партії її голова Олексій Мірошниченко.

У зверненні зокрема зазначається, що назва вулиці К. Лібкнехта не має жодного відношення до історії Миколаєва, а також те, що «на цей час разом із іншими миколаївцями, представники Миколаївської обласної організації УНП проходять військову службу у лавах 79-ї десантної бригади та Національної гвардії України».

Олексій Мірошниченко висловив сподівання, що «наявність різних особистих поглядів або належність до різних політичних сил не завадить представникам депутатського корпусу об’єднатися та підтримати зазначену ініціативу щодо відзначення справжніх честі і героїзму наших земляків – Миколаївців».

УНП

Читайте також: