УНП: У Рівному демонтували лайтбокси із зображенням Леніна

У Рівному вчора демонтували всю рекламу із зображенням Володимира ЛЕНІНА завдяки спільним зусиллям Рівненської обласної організації Української народної партії та заступника міського голови Галини КУЛЬЧИНСЬКОЇ.

Лайтбокси, що були встановленні на вулицях Соборній та Чорновола у Рівному, а також банер на фасаді нічного клубу «Лагуна» інформували про те, що 17 вересня відбудеться вечірка «Disco Partyфон 80-90», спеціальним гостем якої буде російськомовний DJ Lenin.

За  словами очільниці Рівненської  обласної організації УНП Світлани НІКОЛІНОЇ, «таке символічне поєднання зображення організатора збройного жовтневого перевороту 1917 року, ініціатора громадянської війни в Росії та червоного терору ЛЕНІНА на рекламі з датою окупації західноукраїнських земель радянською армією (17 вересня 1939 року) є звичайним блюзнірством, яке свідчить про незнання власної історії, бездуховність та відсутність державницького мислення в організаторів згаданої дискотеки».

На  думку НІКОЛІНОЇ, 17 вересня у Рівному логічніше було б оголосити днем жалоби. Вона також вважає за необхідне порушити кримінальну справу за фактом розстрілів українських громадян у приміщеннях колишніх в’язниць НКВС Рівного, Дубна та Острога.

Рівненська обласна організація УНП висловлює щиру подяку заступнику міського голови пані Галині Кульчинській за сприяння у ліквідації вищезгаданих банерів та лайтбоксів.

УНП, Рівненська область

Читайте також: