УНП: Тігіпко закликає до порушення закону про засади зовнішньої політики

Віце-прем’єр Сергій ТІГІПКО відкрито закликає до порушення законодавства України, пропагуючи ідею приєднання України до Митного союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном. З цією заявою виступив народний депутат, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК.

За його словами, інтеграція України в Митний союз в першу чергу суперечить президентському закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики. «У Законі України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» чітко визначається основний зовнішньополітичний та зовнішньоекономічний пріоритет України – інтеграція держави у європейські політичні та економічні структури.», – зазначає політик.

«Тобто, замість того, щоб робити все можливе для реалізації стратегічного закону України Сергій Тігіпко, фактично, закликає до його порушення», – вважає народний депутат. ДЖОДЖИК наголосив, що ні Тігіпко, ні Азаров ні навіть Віктор Янукович не мають право затягувати України в Митний Союз поки діюче українське законодавство визначає основним пріоритетом зовнішньої політики – інтеграцію України в структури Європейського Союзу.

«УНП вимагає зупинити всі спекуляції на темі інтеграції в Митний союзу, адже з політичної, історичної, економічної та законодавчої точки зору Україна – частина Європейського Союзу», – підсумував Ярослав ДЖОДЖИК.

УНП

Читайте також: