УНП: «ТАБАЧНИК робить усе можливе, аби в Україні талановита молодь не мала змоги отримати вищу освіту»

За  останні півтора  роки Україна зробила  величезний крок назад, особливо у галузі освіти, вважають активісти Луганської обласної організації Української народної партії.

Спілкуючись з викладачами луганських вишів, вони зазначили, що «так важко, як за нинішньої влади, навчальним закладам ще не було ніколи: Україна, на відміну від усієї Європи, не тільки залишила радянську систему одинадцяти класів, але й радянську систему телефонного права, завдяки чому до вишів цьогоріч вступили, м′яко кажучи, не самі кращі.

«Так, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля (м. Луганськ)  – відчинив свої аудиторії для «двоєчників» з профільних предметів», - повідомили партійці.

«Тож, - роблять висновок уенпісти, - зловживання з бюджетними місцями при ТАБАЧНИКУ просто зашкалюють: якщо до 2010 року вишам заборонялося приймати абітурієнтів, що не набрали на тестуванні в школі хоча б 124 з 200 балів, то цього року,  за рішенням ТАБАЧНИКА, таким абітурієнтам дозволили вступати. І як результат - талановита молодь – інтелектуальний ресурс нації - не має змоги безкоштовно отримати вищу освіту, бо 16 провідних університетів країни, серед яких у лідерах Далівський університет, зловживали бюджетними місцями.

Довідка. Як повідомляв УНІАН, наприкінці червня Президент України В.ЯНУКОВИЧ піддав критиці діяльність міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра ТАБАЧНИКА за низкою напрямків. 31 серпня, на зустрічі з представниками ЗМІ голова Адміністрації Президента Сергій ЛЬОВОЧКІН повідомив, що в структурі Кабінету міністрів України відбудуться глибокі структурні зміни. За словами C.ЛЬОВОЧКІНА, очікуються кадрові зміни в ключових міністерствах. На запитання, чи буде звільнено міністра освіти Д.ТАБАЧНИКА, С.ЛЬОВОЧКІН відповів: «Поза сумнівом, так».

Разом з тим сам Д.ТАБАЧНИК назвав “простою неточністю в пресі” інформацію про його можливу відставку.

УНП

Читайте також: