УНП спільно з іншими п’ятьма партіями оголосили про безстрокову акцію протесту проти режиму Януковича-Азарова

Представники шести політичних партій та громадські організацій Рівненщини, що входять до Комітету національного порятунку в області, закликали громаду долучитися до акцій протесту, спрямованих на усунення від влади режиму Януковича-Азарова. Про це йдеться у заяві, яку представники партій підписали під час спільної пресконференції.

Зокрема, свої підписи під зверненням поставили представники Української народної Партії, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», Народного РУХу, Республіканської партії «Собор», Християнсько-демократичного союзу, Рівненського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка, Рівненської обласної організації українських націоналістів (ОУН), Рівненського обласного Товариства політв’язнів та репресованих, Рівненського обласного осередку Конгресу Української Інтелігенції та Рівненської обласної організації спілки офіцерів України.

Під час зустрічі з пресою, обговорювалися питання резонансних затримань та арештів активістів Податкового Майдану, патріотичних організацій міністрів та посадовців колишнього українського уряду, а також минулотижневий цинічний арешт одного з лідерів опозиції Юлії Тимошенко.

«Ми далі будемо це терпіти? А чи готові ми до боротьби? При чому не за Тимошенко, Луценка, Тягнибока чи Костенка? А за себе? За те, щоб бути гідними людьми в гідній країні! А не придорожньою пилюкою як зараз», - емоційно наголосила голова Рівненської обласної організації УНП Світлана НІКОЛІНА.

Вона наголосила, що «в області відбуваються доволі парадоксальні речі: 29 серпня на Рівненщині під гаслами «Руского міра» влада збирається відзначати 450-річчя Пересопницького євангелія, директора школи і депутата районної ради вивозять до лісу й там  б’ють за те, що він критикує місцевого голову РДА. А останній й досі на посаді».

УНП

Читайте також: