УНП спільно з громадськістю провела екологічну толоку в сквері ім. Василя Стуса

Українська народна партія спільно з громадськістю провела екологічну толоку в сквері імені Василя Стуса та парку Феодори Пушиної. Зони відпочинку майже повністю вичистили від сміття та торішнього листя. Щоб виразити свій протест щодо недавніх рубок зелених насаджень санітарної природної зони транспортної розв’язки на перетині проспектів Перемоги та Палладіна учасники суботника висадили молоді деревця поміж пеньків. Навіть дощова погода не вплинула на енергійну роботу.

До впорядкування долучились Святошинські районні організації УНП та «Зеленого світу», учні трьох районних шкіл № 235, № 200, №140, редакція газети «День».

На початку екологічної толоки у сквері Василя Стуса перед пам’ятним знаком поету учасники поклали квіти і шановні гості – друг і співкамерник Василя СТУСА Василь ОВСІЄНКО, багатолітній політв’язень російських концтаборів, народний депутат України І скликання Олесь ШЕВЧЕНКО, народний депутат України III та IV скликань від УНП по Святошинському виборчому округу Валерій АСАДЧЕВ.

Після толоки кожен учасник отримав по літровій пляшці прохолодного напою, наданого для цієї акції ВАТ «Оболонь».

УНП, Життя партії

Читайте також: