УНП: «Руками сміливої студентки ляпас ТАБАЧНИКУ дала вся Україна»

Руками сміливої студентки Києво-Могилянської академії ляпас Міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру ТАБАЧНИКУ дала вся Україна. В цьому переконаний член Правління Української народної партії Володимир СТУПАК.

За його словами, «Дар’я СТЕПАНЕНКО зробила сміливий вчинок, гідний справжнього українця». «Студентка не побоялася охорони міністра, яка не поступається охороні олігархів, вчинила те, що хотіли, проте не змогли зробити мільйони українців – публічно показати своє ставлення до цього українофоба», – зауважив політик.

«Вчинок студентки не можна розцінювати навіть як дрібне хуліганство, адже вона дала ляпас ТАБАЧНИКУ за негідну звання міністра діяльність, яка веде до деградації української освіти, її русифікації та розколу українського суспільства. Адже, жодний суд не буде розглядати як хуліганство ляпас мужчині, який не гідно себе поводить», – впевнений член Правління УНП.

Він зауважив, що «правоохоронці не повинні розслідувати інцидент під час Самміту міністрів освіти СНД. А Президент України має звільнити його із займаної посади».

Нагадаємо, сьогодні під час Самміту міністрів освіти СНД студентка Києво-Могилянської академії Дар'я СТЕПАНЕНКО вдарила міністра освіти Дмитра ТАБАЧНИКА букетом квітів.

УНП

Читайте також: