УНП: Російські провокатори в Криму продовжують розпалювати міжнаціональну ворожнечу

«Цілеспрямованою  акцією з розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Криму» назвав голова Кримської організації Української народної  партії Олег ФОМУШКІН інформаційний пікет «Быть русским», проведений 8 жовтня в Сімферополі активістами Координаційної ради російських організацій Тавриди і Севастополя.

«Під  час проведення пікету роздавалися  листівки зі зверненням до людей російської національності та наклейки на машини «Слава Богу, что я русский». У відповідь деякі гарячі голови з кримських патріотичних громадських організацій уже збираються влаштовувати акцію із зверненням «Слава Богу, що я не москаль!», - розповідає ФОМУШКІН.

Політик акцентував на тому, що «незважаючи на обурення кримчан, правоохоронні органи продовжують спокійно спостерігати за провокаціями «агентів» російських спецслужб».

«Громадські організації повинні виховувати любов до своєї країни, до її багатонаціонального народу», - зауважує представник УНП та наводить як приклад вчинок кримського боксера, уродженця Сімферополя Олександра УСИКА, який, виборовши нещодавно в Баку звання чемпіона світу з боксу у вазі до 91 кг, дав інтерв’ю українською мовою, а на п’єдестал пошани піднявся з державним прапором та співав гімн України, примусивши  встати та слухати його весь зал.

«Саме такі герої формують справжнє обличчя  кримчанина, українця», – зазначив ФОМУШКІН.

УНП, Крим

Читайте також: