УНП: Російські провокатори в Криму погрожують татарам

УНП занепокоєна написами із погрозами кримським татарам, які з'явилися у Криму. Про це повідомив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

«3 жовтня в селищі Молодіжному на паркані навколо домівки кримськотатарської родини з'явився напис "ТАТАРИВ НА НОЖI"», – розказав ФОМУШКІН. Політик зазначив, що напис зроблений ніби українською мовою, проте переконаний, що «зробив його далеко не українець». «Навіть школяр не допустив би таких грубих помилок», – наголосив голова Кримської УНП.

Він переконаний, що за цим написом стоять «добре відомі структури та особи, які працюють на гроші російських спецслужб на розпалювання мовної, релігійної та міжнаціональної ворожнечі». «Виникає питання: Чому ж українська влада та її спецслужби ігнорують такі провокаційні дії?», – зазначив політик.

«Складається враження, що зубожілий український народ утримує на своїх раменах таку велику армаду правоохоронних органів лише для боротьби з собою та на захист комуністичних символів штибу пам’ятників Сталіну», – підсумував Олег ФОМУШКІН.

УНП, Крим

Читайте також: