УНП: Ралі «UkraineTrophy2011» більше нагадує прогулянку «мажорів», ніж спортивне змагання. Фото

Авторалі «UkraineTrophy2011» швидше нагадує прогулянку «мажорів» під прикриттям місцевої влади та правоохоронців. Про це повідомили в Рівненській обласній організації Української народної.

«Місцеві жителі переконані, що головною метою «раллі» є не спорт, а пошук місць під приватизацію мисливських угідь. Адже мандрівка на шаленій швидкості із супроводом міліції,», – зауважили в УНП. За словами активістів УНП з Рокитнівського району (Рівненська область), вони були вражені неабияким розмахом організації гонок, коли прибули вчора в село Глинне, де вчора ночували учасники змагань, серед яких і син ЯНУКОВИЧА.

«Спеціально для учасників авто-раллі в Глинне привезли біотуалети, душові кімнати та автономне обладнання для мийки автомобілів», – повідомили в УНП. «Щоб зустріти сина ЯНУКОВИЧА, до Глинного навіть прибув голова Рівненської облдержадміністрації Василь БЕРТАШ (див. фото), а з районного будинку культури привезли цілий хор, який виступав на спеціально облаштованій для цього сцені. Усі ці заходи охороняли правоохоронці із спецпідрозділу „Беркут”», – констатували рівненські партійці. Сьогодні щось подібне чекає і на селище міського типу Зарічне, куди ввечері мають прибути учасники гонки. А щоб відпочинок для „мажорів” запам’ятався надовго, селищному голові було наказано облаштувати сцену для того, щоб о 20.00 годині на ній змогли виступити колективи з районного будинку культури.

«Натомість у Зарічненському парку навіть на лавку не в змозі віднайти кошти», – зауважують партійці. «Як було сказано, „усі повинні шуршати”, щоб вечірня стоянка й відпочинок для „дорогих гостей” були організована як цілий фестиваль», – підсумували в УНП.

УНП, Рівненська область

Читайте також: