УНП пропонує встановити у Кіровограді пам'ятник Федьку-халамиднику

Кіровоградська обласна організація Української народної партії пропонує встановити пам’ятник Федькові-халамидникові за твором В. Винниченка.

Сьогодні  в Кіровограді  активно обговорюється  тема встановлення нестандартного пам’ятника, головними вимогами до якого є його впізнаваність за межами окремого міста (краю) і презентація свого куточка України. До того ж, такий пам’ятник повинен дарувати позитив.

«Відтак, очевидно, що лідером тут безперечно є образ Федька-халамидника, – коментує голова Кіровоградської ОО УНП Олександр РАТУШНЯК, – благородного вуличного хулігана, створеного нашим відомим земляком Володимиром Винниченком, який ось уже 20 років підкоряє серця юних читачів всієї України своєю сміливістю, чесністю, безкомпромісністю, тим, що ніколи не зраджував і не видавав друзів».

«Слід зазначити, що оповідання Володимира Винниченка введено до шкільної програми у 6 класі – цей факт також має забезпечити впізнаваність Федьку-халамиднику. Отож, пам’ятаймо про своє і увіковічнюймо надбання української культури!», – підкреслив Олександр РАТУШНЯК.

УНП, Кіровоградська область

Читайте також: