УНП пропонує Чернігівській міськраді встановити меморіальну дошку про всеукраїнський референдум 1991 року

«Встановити меморіальну дошку на будинку, де був обласний громадський штаб по проведенню Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року», - пропонують голова Чернігівської обласної організації Української Народної партії Володимир СТУПАК та голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Василь ЧЕПУРНИЙ у відповідному зверненні до Чернігівського міського голови Олександра СОКОЛОВА.

Ініціатори пропонують такий текст меморіальної дошки: «У цьому будинку у приміщенні крайової організації Народного Руху України знаходився обласний громадський штаб по проведенню Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року щодо проголошення незалежності України».

СТУПАК і ЧЕПУРНИЙ також поінформували міського голову, що докладні відомості про діяльність Чернігівської крайової організації Народного Руху України висвітлені у збірнику документів і матеріалів «Боротьба за незалежність України у 1989-1992 рр.: Чернігівська крайова організація Народного Руху України за перебудову», видану у 2009 р. Українським інститутом національної пам’яті, Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським громадським організаційним комітетом по підготовці та проведенню заходів щодо відзначення 20-ї річниці утворення громадсько-політичної організації Народного руху України за перебудову, а також у довіднику «Чернігівщина: 20 років незалежності України» (2011 р.)

 

УНП, Чернігівська область

Читайте також: