УНП привітала школу ім. В’ячеслава Чорновола з четвертим пісенним фестивалем

Голова Святошинської районної організації Української народної партії Віктор Ткаченко привітав педагогічний та учнівський колектив Київської загальноосвітньої школи №235 ім. В’ячеслава ЧОРНОВОЛА з четвертим пісенним фестивалем імені В. ЧОРНОВОЛА і вручив для шкільного чорноволівського музею книгу «Українська Гельсінська спілка у спогадах і документах».

Ця книга вийшла у світ з легкої руки багатолітнього політв’язня, члена Центрального Проводу УНП Олеся ШЕВЧЕНКА –соратника ЧОРНОВОЛА і отримала гран-прі на недавньому Форумі видавців у Львові.

На свято пам’яті багатолітнього очільника РУХу завітали учасники Асоціації шкіл імені В’ячеслава ЧОРНОВОЛА з усієї України. Перед глядачами учні школи виконали низку патріотичних пісень та віршів. І, якщо якісний рівень школярів не дотягував до професійного, то щирості й душевного тепла на фестивалі не бракувало.

«Я неймовірно вражений тою титанічною працею Асоціації шкіл імені В’ячеслава ЧОРНОВОЛА і Київської загальноосвітньої школи №235 ім. В’ячеслава ЧОРНОВОЛА, зокрема, яку вони докладають для виховання високоморальних патріотів України у своїх школах. Ці люди не мають з цієї роботи жодного зиску, і прикро, що нинішній керівний склад нашої держави не сприяє цим педагогічним колективам у їхній жертовній діяльності, так сьогодні потрібній для нашої країни. Ім’я  В’ячеслава ЧОРНОВОЛА все рівно буде одним з найвідоміших у пантеоні українських героїв, надихаючи молодих українців на славні справи в ім’я України. Наша ж організація буде всіляко підтримувати діяльність Асоціації», – заявив голова Святошинської районної організації Української народної партії Віктор Ткаченко.

УНП, Життя партії

Читайте також: