УНП привітала луганську молодь з Днем знань

У День знань голова Луганської обласної організації Українсько народної партії Валентин ТКАЛИЧ привітав студентів і педагогів ліцею Луганського національного університету імені Тараса ШЕВЧЕНКА зі святом. Про це повідомили в прес-службі ЛОО УНП.

Лідер Луганської УНП не тільки привітав з Днем знань учнів, педагогів та їх батьків, але й провів в цьому навчальному закладі перший урок.

«Україна – спільний дім», - така назва святкового уроку, під час якого представник Української народної партії нагадав студентам, що вони – українці, розказав про становлення Незалежності на теренах Луганщини, активним учасником якого був сам. Багато цікавого розповів й про діяльність Народного Руху на Луганщині, у витоків якого стола Українська народна партія.

У цей святковий хвилюючий день, Валентин ТКАЛИЧ побажав луганськім юнакам та дівчатам плідного та цікавого шляху до нових звершень, до усвідомленого вибору свого майбутнього, а свій молодий запал та енергію спрямувати лише на отримання якісної освіти, яка стане фундаментом прийдешніх звершень.

«Я щиро бажаю, - звернувся партієць до студентів, - щоб цей навчальний рік приніс вам нові враження, досягнення і відкриття, наповнюючи нас, дорослих, гордістю за ваші перемоги і впевненістю, що майбутнє нашої України в надійних руках».

УНП, Луганська область, Привітання

Читайте також: