УНП м.Новояворівська вимагає належного забезпечення міських правоохоронців.

Представники Новояворівської МО Української народної партії, які є співзасновниками і волонтерами ГФ «Народна самооборона» м. Новояворівська, і вже понад рік патрулюють рідне місто, звернулися до Міністерства внутрішніх справ з вимогою належно забезпечити міських міліціонерів, створивши їм умови для ефективного захисту містян від правопорушників.

Як заявив, на особистому прийомі представника міністерства внутрішніх справ у Яворові  Голубєва М.М.,  голова  Новояворівської МО УНП Василь Калиш: «На 30 тисяч населення Новояворівська у місті працює лише одне відділення міліції, штат якого складає 12 чоловік, які обслуговують ще й густонаселені приміські селища, які сьогодні переповнені військовими. Загальна кількість населення, що належить до відання міліцейського відділку – маже 50 тис. осіб. Патрульних взагалі немає, автомобіля міліціонери не мають жодного. Натомість неспокій у місті посилюється у зв’язку з тим, що поруч полігон, величезна кількість мобілізованих хлопців, які прибувають у місто, з різних причин, як і деякі місцеві громадяни, часто поводяться непристойно.  При величезній кількості військових у місті жодного разу не зафіксовано роботу Військової патрульної служби.  Місцеві волонтери допомагають міліціонерам, однак вони не можуть повністю забезпечити такий обсяг роботи, навіть через те, що не мають тих прав у поводження з правопорушниками, які мають міліціонери. Більшість з них віддають громадському патрулюванню весь свій вільний від роботи час.»

Як повідомив Василь Калиш, волонтери вимагають від Міністерства внутрішніх справ, врахувати сучасну ситуацію в місті, збільшити штат відділення, ввести у штат патрульних, створити умови для утримання у відділку затриманих правопорушників, забезпечити міліціонерів автотранспортом для оперативного реагування.

Львівська область, УНП, Новини з областей

Читайте також: