УНП: Кияни знесли паркан, поставлений забудовниками скверу Пушиної. Фото

Намагання забудувати сквер Феодори Пушиної, що знаходиться в Києві в Академмістечку, зустріли шалений опір мешканців сусідніх будинків. Вчора активісти разом з колишнім народним депутатом по цьому округу, який власне й допоміг здобути ділянці офіційний статус скверу, головою Секретаріату Української народної партії Валерієм АСАДЧЕВИМ знесли огорожу будівельників та розтрощили тимчасовий вагончик забудовників.

Підставою для таких рішучих дій стало порушення закону «Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м.Києва». Окрім того, киян обурив сам факт нічної розправи над деревами.

«5 років тому була аналогічна ситуація – вночі приїхали забудовники та спиляли дерева.  Тоді, численні депутатські звернення, а потім знесення незаконної огорожі допомогли зупинити  вирубку», – згадує Валерій АСАДЧЕВ. Більш того, за його словами, того разу столичний бюджет виділив на облаштування скверу Пушиної кругленьку суму.

Утім ласий шматочок землі біля проспекту Перемоги явно не давав спокою забудовникам. «Тож, невідомі взяли в оренду 10 соток землі, що належить скверу, і на цій підставі почали рубати дерева», – розказав АСАДЧЕВ.

Довідково. У ніч на 25 лютого службові особи приватного підприємства «Енергоінкам Україна» на орендованій  ділянці площею 0,4 га (знаходиться на перетині проспектів Академіка Паладіна та Перемоги, 138) без жодного дозволу вирубали 84 дерева.

УНП

Читайте також: