УНП: Керівники вишів перестарались у бажанні вислужитись перед міністром

«Листи-засудження вчинку дівчини з квітами, які пишуть у вишах від імені студентського самоврядування, виставляють на посміховисько все освітянське міністерство», - так голова управи Сумської обласної організації Української народної партії Віталій ВОЛОЩУК прокоментував ініціативу місцевих ВНЗ публічно засудити дії студентки Києво-Могилянської академії Дарини СТЕПАНЕНКО, яка дала ляпаса квітами міністру освіти Д.ТАБАЧНИКУ.

«Деякі посадовці від освіти вирішили про всяк випадок підстрахуватися й зайвий раз вислужитись перед міністром. Таку акцію організував і найбільший вищий навчальний заклад нашої області – Сумський державний університет: мовляв, дивіться, пане міністре, ще років п’ять-шість тому сумське студентство було взірцем для всієї революційно налаштованої української молоді, а зараз воно отямилось і щиро вірить у ваші світлі реформи», - сказав ВОЛОЩУК.

Представник УНП зауважив, що «такими методами ТАБАЧНИКОВІ підлеглі не поліпшать імідж міністра», та висловив переконання, що «зробити з українських студентів слухняних овець не вдасться, як би цього не хотів сам ТАБАЧНИК і його клерки в регіонах».

УНП, Рівненська область

Читайте також: