УНП: Фестиваль «Велике російське слово» має розпочатися з обшуку

Кримська організація Української народної партії звертається до Служби безпеки України з вимогою відкрити кримінальну справу на організаторів 4-го «фестивалю Велике російське слово». Про це повідомив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

«Міжнародний фестиваль «Велике російське слово» має розпочатися з обшуку працівниками спецпідрозділу СБУ по боротьбі з організованою злочинністю, блокування рахунків структур, що проводять фестиваль та арештом керівників партії «Російська єдність» та «Російської громади Криму», – додав він.

За словами ФОМУШКІНА, організатори «фестивалю» привласнили як мінімум 1 мільйон гривень податків, заплачених кримчанами, прикриваючись гаслами про «розвиток російської мови». «Окрім того, статті видатків, на які вже витрачені бюджетні кошти, також профінансовано за рахунок фінансових грантів Російської Федерації. Тобто на його організацію сумарно виділено практично у два рази більше коштів, половина з яких осіла у кишенях організаторів», – підкреслив голова Кримської організації УНП.

«Незважаючи на назву, щороку «фестиваль» перетворюється на типовий шабаш російських шовіністів з усієї України та Росії, що не має нічого спільного з поезію чи прозою: там відкрито говорять про необхідність сепарації окремих територій України та ліквідацію незалежності нашої держави. А за такі заклики передбачена кримінальна відповідальність», – підсумував політик.

УНП

Читайте також: