УНП: Чиновники тягнуть час, щоб не встановлювати пам’ятний знак бійцям УНР?

Дніпропетровська організація Української народної партії обурена «відпискою», яку отримала від міської ради у відповідь на вимогу встановити пам’ятний знак на братський могилі бійців армії УНР, які загинули за незалежність України в 1918-19 рр.

«Ми разом з колегами з НСНУ зверталися до міського голови, і отримали відповідь за підписом виконуючого обов’язки управління внутрішньої політики С.М. ПАЛІЯ, що ця справа відноситься до компетенції управління охорони культурних цінностей тієї ж самої міської ради», – прокоментував відповідь голова Дніпропетровської УНП Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ.

Політик зазначив, що апарат міської Ради порушив ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», де сказано: «Якщо питання,  порушені в одержаному органом державної влади, … зверненні, не входять  до  їх  повноважень, воно  в  термін  не  більше  п'яти  днів  пересилається  ними   за належністю  відповідному  органу  чи  посадовій  особі».

«Мені важко повірити у випадковість – підкреслив народовець – скоріше, я можу припустити, що чиновники хочуть протягти час, аби відкласти справу до періоду після святкування ювілею Незалежності і вдалися до методу, який покійний Аркадій Райкін називав «запустити дурочку».

 

УНП

Читайте також: