УНП: Близько 2 тисяч жителів Славутського району проти добудови Хмельницької АЕС

Близько 2 тисяч підписів проти добудови енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС направили на адреси Президента України, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України жителі Славутського району Хмельницької області. Про це повідомили ініціатори акції – представники Хмельницької обласної організації Української народної партії.

Славутчан обурило те, що їх інтереси практично проігноровані за час роботи 1 та 2 енергоблоків. Добудова ще двох блоків подвоїть відсутність забезпечення безпеки ХАЕС, вважають місцеві жителі.

Окрім цього, славутчани скаржаться, що не отримали компенсації соціального ризику від розміщення цього об’єкту. Кошти, які надійшли до районної та міської рад від ДП НАЕК «Енергоатом» з продану електрику, були витрачені на встановлення пластикових дверей та вікон, ремонти дільничних лікарень та ФАПів.

«Отже, влада, як в місті, так і в районі, використала кошти, отримані для відповідних територіальних громад на те, що мала фінансувати держава», – зазначають мешканці району. При цьому, жителі міста та району, продовжують платити за лікування, житлово-комунальні послуги тощо за власний кошт та в повному об’ємі.

Нагадаємо, раніше представники Рівненської УНП розгорнули екологічний табір проти добудови ХАЕС.

УНП, Хмельницька область

Читайте також: