Українські військові взяли під контроль навігаційну станцію на Херсонщині, де раніше перебували вояки ЧФ РФ

Українські військові взяли під контроль навігаційну станцію на Херсонщині, де раніше перебували російські війська. Про це повідомила голова Генічеської районної організації УНП Вікторія Воробйова.

"Заїхали наші хлопці, українські десантники, на "Хамерах" і звільнили наш маяк. Десь їх було 30 людей" - зазначила пані Вікторія

Українські війська взяли під контроль - радіонавігаційну станцію "Марс-75", на якій раніше базувалися вояки Чорноморського флоту. Нині на станції розпочата інвентаризація, після якої вирішуватиметься питання про їх подальше використання.

"Починаючи з 2005-го року активісти і члени УНП виходили на мітинг-протест проти перебування російських військових у Генічеському районі. Ми виходили туди. Але російський Чорноморський флот не хотів звільняти цей об'єкт. Ще в середині 2000-х станцію РНС "Марс-75" згідно з рішенням Господарського суду Херсонської області мали передати тодішньому  Міністерству транспорту та зв'язку. Але російські військові відмовлялися виконувати рішення суду. І не пускали навіть судових виконавців" - зазначає голова Генічеської районної організації УНП Вікторія Воробйова. І одразу додала: "Шкода, що газорозподільча станція у Генічеському районі все ще лишається під контролем російських військ.

Херсонська область, Новини з областей, Війна

Читайте також: