«Український клуб» в Кіровограді відвідав Дмитро Дроздовський

26 квітня «Український клуб» (громадсько-політичний проект Кіровоградської ОО УНП) в рамках акції «Шануй українське!» організував зустрічі з відомим українським критиком, літературознавцем, перекладачем, заступником головного редактора журналу «Всесвіт», Дмитром Дроздовським.

Спершу літературознавець провів заняття зі студентами факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, а потім зустрівся з громадськістю міста в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського. В рамках акції презентувалася суспільно-політична й культурологічна книга Д. Дроздовського «Мередіан розуміння», у якій автор показув цинічність нинішнього політичного часу і представив можливі форми соціокультурного перегуку між Батьківщиною та світом.

«Україну в Західній Європі сприймають як країну другого сорту, – прикро зауважує Д. Дроздовський. – Потрібно гуртуватися навколо естетичних цінностей – тільки так українці зможуть створити державу з європейськими цінностями».

«Такі зустрічі показують громаді, що в Україні є молоді інтелектуали, нове покоління людей, які мають  якісну європейську освіту, і які мислять незаангажовано, не категоріями старої системи, на жаль, нині ще пануючої в нашій державі. Саме наявність критичної маси таких людей у державі дарує нам надію на зміни на краще в майбутньому», – підсумував голова Кіровоградської ОО УНП Олександр РАТУШНЯК.

Життя партії, Кіровоградська область

Читайте також: