У Фастові за перезавантаження влади навіть «регіонали»

Фастівська міська рада Київської області звернулася із спільною з громадою міста заявою, в якій вимагає достроково переобрати Президента і Верховну Раду України. Звернення на позачерговій сесії одностайно підтримали усі «регіоналами», які становлять більшість ц міськраді та, звісно опозиційні депутати. Про це повідомляє в.о. голови Фастівської міськорганізації Української Народної Партії Олександр Горинський.

«Агресія з боку силових структур часто супроводжується жорстокістю та вандалізмом. Такі дії повинні бути якнайшвидше припинені, адже вони не мають виправдань,» — йдеться у заяві.

Також фастівчани звернулися до Верховної Ради України з проханням захистити конституційні права, повернутися до Конституції 2004 року, негайно прийняти закон про амністію без будь-яких попередніх умов та вимог.

«В іншому разі ми наполягаємо на проведенні дострокових виборів Верховної Ради України та Президента», - спільно заявляють депутати Фастівської міськради і громада міста.

«Напередодні невідомі українські патріоти демонтували у центрі Фастова пам’ятник Леніну, у самому місті тривають протестні акції. Тож, нічого дивного, що під тиском громадськості місцеві «регіонали» спромоглися на таку заяву», - зазначив керівник Фастівської міської організації УНП Олександр Горинський.

Новини з областей

Читайте також: