ТКАЛИЧ: «З приходом до влади Партії регіонів країна все більше нагадує Україну 90-х років»

«З приходом до влади Партії регіонів складається враження, що ми повернулися в «лихі» 90-і», - так нинішню ситуацію в Україні охарактеризував голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ, коментуючи опубліковану провідним німецьким виданням «Der Spiegel» інформацію про рейдерське захоплення готелів у Києві.

«Якщо характерною рисою 90-их були розбій і грабіж, то нині це рейдерство, причому на більш серйозному, можна сказати, державному рівні, і це шокує міжнародну громадськість», - каже ТКАЛИЧ.

Він нагадує, що повідомлення про те, як злочинці з палицями і щитами штурмували кілька київських готелів з метою їх подальшого контролю, сколихнуло Європу. У результаті контракти, укладені напередодні Євро-2012 між цими готелями та німецькою туристичною фірмою «TUI», були розірвані, а ціни значно підняті.

«Показово, що співробітники цієї турфірми навіть не мають наміру судитися, бо шанси на успіх, за їхніми словами, дуже малі через корумпованість українських судів, - констатує лідер Луганської УНП. - Усе це не додає оптимізму ані українцям, ані західним уболівальникам, яким європейські високопосадовці не радять їхати в Україну».

Новини з областей

Читайте також: