ТКАЛИЧ: «Луганські регіонали, аби знову прийти до влади, здатні на аморальні вчинки»

«Аби знову прийти до влади, луганські регіонали здатні на аморальні вчинки», - так голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ прокоментував старт передвиборної гонки на Луганщині.

 

Політик відзначив загострення передвиборних пристрастей у регіоні та спрогнозував «специфічну» боротьбу на теренах Луганської області, адже тут змагатиметься не влада проти опозиції, а представники партії влади з незалежними кандидатами та своїми ж  однопартійцями».

До таких незалежних кандидатів, на думку Валентина ТКАЛИЧА, можна віднести голову селища Ювілейне Володимира СТРУКА, який днями вийшов з лав Партії регіонів і балотуватиметься як позапартійний, а також Володимира ЛАНДІКА, чиї конституційні права на свободу висловлювання думок порушують саме однопартійці-регіонали.

За словами лідера луганської УНП, ЛАНДІК «активно привертає увагу громадськості і ЗМІ до кричущих проблем області, зокрема нелегального видобутку вугілля, розрухи в сільському господарстві, відсутності правосуддя тощо, тому партійна верхівка й вирішила заткнути рота авторові критичних зауважень, а точніше – покарати його прихильників – мешканців кварталу Гірницький міста Перевальська». Як відомо, після візиту нардепа ЛАНДІКА, якому містяни розповіли про свої проблеми, їхні будинки відрізати від електропостачання зі словами: «Не тому кандидату скаржитеся».

«Заручниками політичних чвар стають люди, вимушені існувати в печерних умовах: при повній відсутності послуг ЖКГ, забитій каналізації, відсутності освітлення і жодного ремонту ще з часів СРСР, і це при нульовій заборгованості. Але більше того - будь-які скарги караються», - підсумував Валентин ТКАЛИЧ.

Новини з областей, Луганська область

Читайте також: