ТЕРНОПІЛЬ. УНП привітала політв'язня Ігоря Олещука з виходом нової книги

Заступник голови Тернопільської обласної організації УНП, заступник голови Тернопільської обласної ради Олег БОБЕРСЬКИЙ взяв участь у презентації другої книги політв'язня сталінських таборів Ігоря Олещука "Шлях до прозріння". У цій книзі вміщені дослідження біографій діячів Української повстанської армії, репортажі Ігоря Олещука з поїздок у складі Товариства політв'язнів і репресованих на посвячення могил, перепоховання вояків УПА, з наукових конференцій, присвячених визвольній боротьбі українців.

"Ігор Олещук  все життя боровся і нині  бореться - уже понад 80! років – за Незалежну Україну. Ця книга, власне, є свідченням його величезної просвітницької роботи. У ній є його наукові статті, наукові праці, які розповідають про невідомі сторінки історії, а тепер, завдяки йому, -  вже відомі. Багато сторінок історії Тернопільщини, України відкриті саме завдяки дослідницькій праці пана Ігоря", - сказав на презентації книги представник УНП Олег БОБЕРСЬКИЙ.

Заступник голови Тернопільської облради Олег БОБЕРСЬКИЙ вважає радянського політв'язня, а нині старшого наукового працівника Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів Ігоря Олещука зразком для молоді: "Недарма презентуючи книжку "Шлях до прозріння" пан Ігор щойно відзначив, що матеріали у ній досить цікаві для того, аби підіймати освітній, культурний, історичний рівень, бо нам треба думати про українську мову, про українську культуру, українську історію і духовність, оскільки без цього ми держави не збудуємо. У цьому - весь Ігор Олещук. Саме задля будівництва сильної і незалежної української держави він живе і працює», - підсумував представник Української народної партії Олег БОБЕРСЬКИЙ.

УНП, Життя партії, Тернопільська область

Читайте також: