СУМИ. Влада не дозволяє жителям міста контролювати її – УНП

Міська влада Сум не дозволяє громаді здійснювати контроль за діяльністю комунальних підприємств обласного центру. Про це заявив голова Сумської міської організації Української народної партії Сергій ТОКАР, коментуючи зволікання чиновників з реєстрацією об’єднання будинкових комітетів.

За словами представника УНП, будинкові комітети понад десяти багатоквартирних будинків обласного центру ще на початку року вирішили об’єднатися в громадську організацію, аби підвищити якість послуг, що надаються населенню комунальними підприємствами міста і контролювати їх цінову політику, у першу чергу – нещодавно створеного міськрадою КП «Сумижитло».

Проте, каже Сергій ТОКАР, реєструвати таку організацію виконавчий комітет ніяк не погоджується, вишукуючи безліч різноманітних причин. Процес оформлення затягнувся настільки, що засновники об’єднання навіть вимушені були влаштувати прес-конференцію про бюрократичні перепони чиновників.

«Робота комунальних підприємств Сум викликає багато нарікань у жителів міста, а влада робить вигляд, що все гаразд, і не допускає громадських активістів до контролю і перевірок. Чиновники бояться, а значить - їм є, що приховувати», - підсумував лідер міської УНП.

 

УНП, Новини з областей, Сумська область

Читайте також: